Koloryzacja parkietu Wrocław

Salon z parkietem drewnianym

Koloryzacja parkietu – co należy wiedzieć?

Koloryzacja, inaczej nazywana barwieniem parkietu drewnianego, to popularny zabieg, mający na celu zmianę wyglądu powierzchni drewnianej. Podłogi drewniane możemy delikatnie wybielać, przyciemniać lub zmieniać ich kolor. Wszystko zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Do koloryzacji parkietu używamy bejcy, lakieru do drewna, wosku do drewna lub specjalnych olejów do drewna.

Dzięki wykorzystaniu olejów koloryzujących lub bejcy, jesteśmy w stanie uzyskać dowolny kolor parkietu drewnianego, który może podkreślić charakter naszej podłogi. Należy pamiętać, że przed wykonaniem zabiegu koloryzacji parkietu, należy zlecić jego cyklinowanie. Cyklinowanie parkietów wykonujemy we Wrocławiu i wszystkich sąsiadujących miejscowościach.

Jeżeli marzysz o tym, aby zmienić kolor Twojego parkietu, na przykład na wzór egzotyczny, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem. Jesteśmy w stanie fachowo doradzić i wybrać, najlepszą formę koloryzacji parkietu. Podczas wykonywania zabiegu barwienia podłogi, profesjonalnie zabezpieczamy powierzchnię parkietu przed uszkodzeniami i scieraniem.

Zmień kolor swojego parkietu – wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową pomoc naszego zespołu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bejcowaniu parkietów i w zmianie ich naturalnego koloru na inny.