Naprawa parkietu i podłóg Nysa

Renowacja parkietu

Naprawa parkietu Nysa

Oferujemy naprawę parkietów w mieście Nysa oraz we wszystkich pobliskich miejscowościach. Jeśli Twój parkiet stracił naturalny wygląd na skutek wieloletniej eksploatacji – napisz do nas. Nasi fachowcy doradzą najbardziej optymalny sposób na renowację lub naprawę parkietu drewnianego.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają za sobą wiele lat doświadczenia w naprawie, renowacji i cyklinowaniu parkietów w Nysie. Naprawy parkietu wykonujemy rzetelnie, terminowo i w konkurencyjnych cenach. Każda wykonana przez nas naprawa jest objęta gwarancją. Fachowcy ocenią skalę zniszczenia i zaproponują optymalny sposób naprawy lub renowacji parkietu.

Naprawa podłogi drewnianej Nysa

Naprawy podłóg drewnianych wykonujemy na terenie Nysy oraz sąsiadujących miejscowości. Powierzchnie parkietów i podłóg drewnianych na skutek intensywnego lub wieloletniego użytkowania po prostu zużywają się. Nie oznacza to, że podłogę drewnianą trzeba wymieniać na nową. Parkiety drewniane można poddać renowacji oraz naprawie, przez co przedłużamy ich żywotność.

Żaden parkiet nie jest nam straszny – za nami tysiące metrów kwadratowych i setki zadowolonych klientów. Praktycznie nie ma powierzchni, której nie bylibyśmy w stanie naprawić lub odnowić. Powierzając nam swoją podłogę, masz pewność, że zajmą się nią fachowcy z pasją do drewnianych podłóg.

Podłogi drewniane naprawiamy w prywatnych mieszkaniach i posesjach, a także w firmach, biurach oraz instytucjach państwowych. Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usług. Każda wykonana przez nas naprawa parkietu lub podłogi drewnianej objęta jest gwarancją. Zapraszamy do kontaktu.