Naprawa parkietu i podłogi drewnianej Dzierżoniów

Renowacja parkietu

Naprawa parkietu Dzierżoniów

Jesteśmy zespołem pogotowia cykliniarskiego, który od lat zajmuje się profesjonalną naprawą i cyklinowaniem parkietów w Dzierżonowie i wszystkich okolicznych miejscowościach. Jeżeli Twój parkiet na skutek wieloletniej eksploatacji utracił walory estetyczne, jest pełen rys, bruzd oraz wybrzuszeń – skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie naprawić lub odnowić podłogę drewnianą w Dzierżoniowie lub sąsiadujących miejscowościach.

Parkiety drewniane na skutek intensywnego lub wieloletniego użytkowania, posiadają tendencję do zużywania się. Nie oznacza to jednak, że podłogę drewnianą trzeba wymieniać na nową. Wysokiej jakości parkiety drewniane można poddawać renowacji, a także naprawie, przez co ich żywotność przedłużamy nawet o kilkanaście lat.

Uszkodzony parkiety wygląda mało estetycznie, rzuca się w oczy i powoduje ryzyko pogłębiania się uszkodzenia. Nie należy więc lekceważyć ubytków bądź powstałych szapar, które mogą magazynować wilgoć i powodować wybrzuszenia oraz głębokie pęknięcia. Jeżeli Twój parkiet jest uszkodzony lub stracił swój piękny i ciepły wygląd – napisz do nas. Nasi fachowcy doradzą najbardziej optymalny sposób na renowację lub naprawę parkietu drewnianego.

 

Naprawa podłogi drewnianej Dzierżoniów

Podłogi drewniane naprawiamy na terenie Dzierżoniowa i wszystkich sąsiadujących miejscowości. Podejmujemy się zarówno drobnych napraw polegających na uszczelnieniu szpar, pęknięć i  redukcji rys na powierzchni parkietów, a także skomplikowanych i wielkopowierzchniowych napraw desek parkietowych.

Jeżeli zdarzyło Ci się uszkodzić powierzchnię parkietu drewnianego lub ją zalać – nie przejmuj się! Skontaktuj się z zespołem naszych fachowców, którzy od lat dokonują renowacji i napraw parkietów drewnianych. Praktycznie nie ma powierzchni, której nie bylibyśmy w stanie naprawić lub odnowić.

Naprawy parkietów i podłóg drewnianych dokonujemy w prywatnych mieszkaniach, posesjach, urzędach oraz instytucjach państwowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią przedstawiającą efekty naszych prac. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Gwarantujemy fachową pomoc i konkurencyjne ceny!