Naprawa parkietu i podłogi Ząbkowice Śląskie

Renowacja parkietu

Naprawa parkietu Ząbkowice Śląskie

Parkiet drewniany wymaga szczególnej troski. Niestety pomimo odpowiedniej pielęgnacji wraz z postępem czasu parkiety mogą się zużywać. Nie zawsze oznacza to konieczność montażu nowej. Zazwyczaj wystarczy jego renowacja, cyklinowanie lub naprawa. Jesteśmy grupą fachowców, którzy z pasją podchodzą do podłóg drewnianych. Specjalizujemy się w naprawie, renowacji i cyklinowaniu parkietów w Ząbkowicach Śląskich.

Nasza firma dokonuje zarówno miejscowych napraw desek parkietowych jak i skomplikowanych napraw wielkopowierzchniowych. Usługę naprawy parkietu wykonujemy profesjonalnym sprzętem, co zapewnia naszym klientom najwyższą jakość usług w maksymalnie krótkim czasie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę metraż, stopień zniszczenia parkietu oraz materiał jego wykonania. Gwarantujemy rzetelność, uczcziwość i konkurencyjne ceny.

Naprawę podłóg drewnianych przeprowadzamy w prywatnych posesjach, instytucjach państwowych oraz w przedsiębiorstwach. Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie. Zapraszamy także do zapoznania się z galerią przedstawiającą efekty naszych prac.

Naprawa podłogi drewnianej Ząbkowice Śląskie

Podłogi drewniane naprawiamy i cyklinujemy na terenie Ząbkowic Śląskich oraz wszystkich pobliskich miejscowości. Jeśli twoja podłoga została uszkodzona – nie zwlekaj! Naprawimy wszelkiego rodzaju szpary, pęknięcia i rysy na powierzchni parkietów. Twoje deski parkietowe są połamane lub parkiet jest uszkodzony na większej powierzchni? To też jesteśmy w stanie naprawić!

Jesteśmy znani przede wszystkim z indywidualnego podejścia do każego zlecnia i profesjonalizmu. Naszą wizytówką są zadowoleni klienci oraz setki naprawionych podłóg drewnianych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość, dlatego też udzielamy gwarancji dla każdej przeprowadzonej przez nas naprawy podłogi drewnianej.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi fachowcy doradzą najbardziej optymalny sposób na renowację lub naprawę parkietu drewnianego. Gwarantujemy, że po skończonej pracy, Twój parkiet znowu będzie wyglądał zupełnie jak nowy!