Naprawa parkietu i podłogi drewnianej Kępno

Naprawa parkietu Kępno

Nasi fachowcy zajmują się profesjonalną naprawą oraz cyklinowaniem parkietów w Kępnie oraz w okolicznych miejscowościach. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się upuścić ciężki lub ostry przedmiot, na skutek czego na Twojej podłodze powstały wgniecenia, lub otarcia – nie czekaj! 

Skontaktuj się z naszym zespołem, a my doradzimy optymalny sposób naprawy parkietu drewnianego. Pamiętaj, że uszkodzonej powierzchni parkietu nie należy lekceważyć i trzeba ją jak najszybciej naprawić.

Nasze prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Dzięki Wykorzystaniu najlepszego sprzętu, naprawy parkietów wykonujemy terminowo, a każda wykonana przez nas praca, objęta jest gwarancją.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją, podejmiemy się zarówno miejscowych napraw parkietu, jak i również napraw głębokich uszkodzeń, na znacznych powierzchniach parkietu. 

Wypełnij formularz kontaktowy, a otrzymasz od nas bezpłatną wycenę usługi.

Naprawa podłogi drewnianej Kępno

Świadczymy usługi naprawy oraz renowacji podłóg drewnianych na terenie miasta Kępno, oraz sąsiadujących miejscowości. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Podejmujemy się napraw, polegających na wypełnieniu pęknięć czy szpar, eliminacji rys na powierzchni parkietów oraz wielkopowierzchniowych napraw, uszkodzonych desek parkietowych. Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnią tradycją, która na swoim koncie ma setki odnowionych i naprawionych podłóg drewnianych na terenie miasta Kępno i w najbliższych okolicach.

Jako specjaliści w tej dziedzinie jesteśmy w stanie profesjonalnie i rzetelnie zadbać o Twój parkiet. Zapoznaj się z naszą galerią oraz cennikiem prac. Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas darmową wycenę usługi. Gwarantujemy, że Twój parkiet odzyska wspaniały wygląd, a Ty będziesz mógł cieszyć się naprawioną i odnowioną podłogą przez długi czas!