Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Brzeg

Jasno drewniany parkiet w salonie

Renowacja parkietu Brzeg

Jesteś zainteresowany/a profesjonalną renowacją parkietu lub podłogi drewnianej? Nasza firma od lat świadczy usługi renowacji i cyklinowania parkietu w mieście Brzeg. Koniecznie skontaktuj się z nami jeżeli Twój parkiet lub podłoga drewniana, na skutek wieloletniej eksploatacji, utraciły naturalny połysk i wspaniały wygląd. Podczas renowacji parkietu, usuniemy zniszczoną i porysowaną warstwę, pozbędziemy się wszystkich smug, wybrzuszeń i ubytków, które wynikają z intensywnego użytkowania podłogi.

Jedną z najskuteczniejszych form renowacji parkietu lub podłogi drewnianej jest cyklinowanie, które nasi fachowcy wykonują całkowicie bezpyłowo. Nie ma więc obaw, że ukończeniu prac, Twoje mieszkanie będzie pokryte uporczywym pyłem. 

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, która działa na terenie miasta Brzeg i najbliższych okolicach. Gwarantujemy, że Twój parkiet znajdzie się w bezpiecznych rekach fachowców, którzy doskonale znają się na renowacji parkietów i podłóg drewnianych.

 

Renowacja podłogi drewnianej Brzeg

Renowację podłogi drewnianej przeprowadzamy w mieście Brzeg i wszystkich sąsiadujących okolicach. Podczas prac renowacyjnych, wykorzystujemy tylko profesjonalne narzędzia od producentów, którzy znani i cenieni są na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu najlepszych szlifierek, polerek oraz cykliniarek, jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną renowację parkietu lub podłogi drewnianej, nawet w 24 godziny. Już w tak krótkim czasie możesz cieszyć się odnowioną i znowu piękną podłogą.

Renowację podłóg wykonujemy na każdych powierzchniach drewnianych, bez względu na rodzaj wykorzystanego drewna. Dokonujemy odnowienia zarówno podłóg wykonanych z drewna krajowego jak i egzotycznego. Do każdej renowacji podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wielkość metrażu, sposób ułożenia podłoga oraz drewna z którego została ona wykonana.

Renowację parkietu wykonujemy na terenie miasta Brzeg w prywatnych domach, posesjach, firmach i instytucjach państwowych. Zapoznaj się z cennikiem cyklinowania i specjalne przygotowaną galerią, gdzie przedstawiamy efekty przeprowadzonych przez nasz zespół renowacji. Zaufaj firmie, z wieloletnim doświadczeniem i setką wykonanych prac. Zadowolenie naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu!