Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Jawor

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu drewnianego Jawor

Twój parkiet drewniany jest już wysłużony, posiada uszczerbki i stracił swój pierwotny blask? Zgłoś się do nas – świadczymy profesjonalne usługi z zakresu renowacji i cyklinowania parkietu w Jaworze

Od lat nasi parkieciarze i cykliniarze przywracają piękno i naturalny wygląd parkietów i podłóg drewnianych. Wysokiej jakości podłogi parkietowe, wykonane z prawdziwego drewna charakteryzują się długą żywotnością i możliwością ich renowacji. Dzięki renowacji parkietów, przedłużamy ich żywotność nawet o kilkanaście lat.

Jedną z najlepszych metod odnawiania parkietu i podłóg drewnianych jest cyklinowanie. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w renowacji i cyklinowaniu parkietów drewnianych w Jaworze.

Renowacja podłóg drewnianych Jawor

Renowację parkietów i podłóg drewnianych wykonujemy zawsze przy użyciu profesjonalnych cykliniarek, szlifierek i polerek, dlatego też twoja podłoga jest w bezpiecznych rękach.

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu do odnawiania parkietów i podłóg drewnianych, jesteśmy w stanie przywrócić blask twojej podłodze nawet w 24h. Wszystkie prace związane z renowacją parkietu prowadzimy sumiennie, rzetelnie i zawsze na czas.

Po przeprowadzeniu renowacji podłogi drewnianej, jesteśmy w stanie ją zabezpieczyć przy pomocy specjalnych lakierów lub olejów do drewna, dzięki czemu podłoga zachowa dłużej swój wyjątkowy urok i naturalny wygląd.

Renowację parkietów i podłóg drewnianych przeprowadzamy na terenie miasta Jawor, zarówno u klientów indywidualnych jak i w firmach i instytucjach państwowych. Zaufaj specjalistom, dla których renowacja i cyklinowanie podłóg drewnianych to nie tylko praca, ale również pasja.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz konkurencyjne ceny!