Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Kępno

wycyklinowana podłoga parkiet

Renowacja parkietu Kępno

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy specjalizują się w renowacji i cyklinowaniu parkietów w Kępnie oraz wszystkich sąsiadujących miejscowościach. Przemawiają za nami doświadczenie, rzetelność oraz setki odnowionych parkietów drewnianych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów – gwarantujemy satysfakcję z odnowionej podłogi drewnianej.

Wysokiej jakości drewniane parkiety oraz podłogi mogą być odnawiane, dzięki czemu ich żywotność możemy przedłużyć nawet o kilkanaście lat. Jedną z najpopularniejszych metod renowacji jest cyklinowanie, które przeprowadzamy całkowicie bezpyłowo. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wielkość metrażu, rodzaj drewna oraz sposób ułożenia parkietu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – za nami setki metrów kwadratowych odnowionych parkietów i podłóg drewnianych. Podejmujemy się nawet bardzo wymagających zleceń, które wymagają od nas precyzji, czasu oraz maksymalnego poziomu zaangażowania w renowację.

Renowacja podłogi drewnianej Kępno

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy na terenie miasta Kępno oraz najbliższych okolic. Znani jesteśmy przede wszystkim z rzetelności i sumienności. Parkiety odnawiamy zawsze na czas i w konkurencyjnych cenach. W swojej codziennej pracy używamy tylko profesjonalnych narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić odnowienie Twojej podłogi drewnianej nawet w ciągu 24 godzin.

Po przeprowadzeniu prac renowacyjnych, zabezpieczamy powierzchnię parkietu lub podłogi drewnianej przy użyciu specjalnych lakierów oraz olejów do drewna, dzięki czemu powierzchnia parkietu będzie zabezpieczona i błyszcząca przez długi czas!

Renowację parkietów i podłóg drewnianych przeprowadzamy w prywatnych domach, posesjach oraz instytucjach kulturalnych. Zapoznaj się z naszym cennikiem oraz galerią cyklinowania, która przedstawia efekty przeprowadzonych prac renowacyjnych.

Zaufaj fachowcom, dla których renowacja i cyklinowanie parkietów to nie tylko praca, ale i pasja, której w pełni się poświęcają. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie – gwarantujemy bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo!