Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Nysa

Jasno drewniany parkiet w salonie

Renowacja parkietu Nysa

Jesteśmy zespołem pogotowia cykliniarskiego, który od lat świadczy usługi renowacji i cyklinowania parkietów w Nysie i najbliższych okolicach. Twój parkiet na skutek wieloletniego użytkowania stracił już naturalny połysk? Nie zachwyca tak jak dawniej naturalnym wyglądem, a ponadto jest porysowany i uszczerbiony? Koniecznie skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że po przeprowadzeniu prac renowacyjnych, Twój parkiet będzie wyglądał zupełnie jak nowy.

Wysokiej jakości parkiety drewniane możemy poddawać kompleksowej renowacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedłużyć ich żywotność nawet o kilkanaście lat! Jeżeli Twój parkiet stracił urok i blask, nie trzeba go wymieniać – możesz poddać go kompleksowej renowacji.

Jedną z najskuteczniejszych prac renowacyjnych jest cyklinowanie parkietu, które nasi fachowcy wykonują niemalże bezpyłowo. Pozbędziemy się zniszczonej warstwy parkietu i nadamy mu drugie życie. Po przeprowadzezniu cyklinowania, nakładamy na parkiet specjalną warstwę oleju lub wosku do drewna, dzięki czemu uzyskujemy bardziej naturalny i ciepły kolor podłogi, którym możemy cieszyć się przez długi czas.

 

Renowacja podłogi drewnianej Nysa

Renowacje podłogi drewnianej przeprowadzamy w Nysie oraz we wszystkich sąsiadujących miejscowościach. Gwarantujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. W swojej codziennej pracy, wykorzystujemy profesjonalne narzędzia od uznanych i renomowanych producentów. Wykorzystanie tych narzędzi pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów w maksymalnie krótkim czasie. Jesteśmy w stanie dokonać kompleksowej renowacji podłogi drewnianej już w ciągu 24 godzin.

Renowacje podłogi drewnianej przeprowadzamy w prywatnych mieszkaniach, przedsiębiorstwach oraz instytucjach na terenie Nysy i pobliskich miejscowości. Za nami setki metrów kwadratowych odnowionych powierzchni drewnianych. Naszą wizytówką są zadowoleni klienci – każda przeprowadzona przez nas renowacja objęta jest gwarancją.

Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie. Zapoznaj się z cennikiem cyklinowania oraz galerią, która przedstawia przykłady zrealizowanych prac renowacyjnych. Zaufaj doświadczeniu – powierz nam swoją podłogę drewnianą!