Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Świdnica

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu Świdnica

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu renowacji i cyklinowania parkietu w Świdnicy. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w renowacji parkietów drewnianych. Odnowiliśmy wspólnie już setki metrów kwadratowych parkietów i podłóg drewnianych na terenie Świdnicy i najbliższych okolic.

Przywracamy piękno i naturalny wygląd nawet w przypadku wyeksploatowanych i porysowanych powierzchni drewnianych. Uważamy, że każdy parkiet zasługuje na nowe życie, dlatego też podejmujemy się nawet trudnych i wymagających renowacji.

Jedną z najlepszych i najpopularniejszych metod renowacji parkietu, jest jego cyklinowanie. Jesteśmy w stanie usunąć zniszczoną i porysowaną wierzchnią warstwę parkietu. Po przeprowadzeniu renowacji, Twój parkiet będzie wyglądał jak nowy. Znowu będzie mógł zachwycać blaskiem i naturalnym wyglądem.

Renowacja podłóg drewnianych Świdnica

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy w Świdnicy i okolicach. W swojej pracy używamy tylko profesjonalnych narzędzi, takich jak cykliniarki, polerki i szlifierki. Dzięki ich wykorzystaniu, jesteśmy w stanie odnowić podłogę drewnianą już w ciągu 24h.

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy bezpyłowo, dlatego też nie ma ryzyka, że po odnowieniu Twojej podłogi, będziesz musiał zmagać się z uporczywym pyłem. Po przeprowadzeniu renowacji podłogi drewnianej, odpowiednio ją zabezpieczymy przy użyciu specjalnego oleju lub lakieru do drewna, po to, aby można było cieszyć się jej wspaniałym wyglądem przez długi czas!

Renowację parkietów i podłóg drewnianych przeprowadzamy w Świdnicy i najbliższych okolicach, zarówno u klientów indywidualnych jak w firmach i instytucjach kulturalnych. Za nami setki metrów kwadratowych, odnowionych powierzchni drewnianych.

Zaufaj fachowcom, którzy do każdej renowacji podchodzą w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wielkość metrażu, sposób ułożenia podłogi oraz rodzaj wykorzystanego drewna. Z nami, Twój parkiet jest bezpieczny, a wkrótce może wyglądać zupełnie jak nowy!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz konkurencyjne ceny!