Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Ząbkowice Śląskie

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu Ząbkowice Śląskie

Twój parkiet drewniany na skutek intensywnego użytkowania jest porysowany i stracił swój naturalny wygląd? Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się profesjonalną renowacją parkietów i cyklinowaniem w Ząbkowicach Śląskich i okolicach. Przywracamy blask i piękno nawet najbardziej wysłużonym i zniszczonym powierzchniom. Uważamy, że każdy parkiet zasługuje na drugie życie. Za nami setki metrów kwadratowych odnowionych parkietów i podłóg drewnianych.

Jedną z najskuteczniejszych metod renowacji parkietów jest ich cyklinowanie. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w cyklinowaniu parkietów na terenie Ząbkowic Śląskich i sąsiadujących miejscowości. Cyklinowanie wykonujemy całkowicie bezpyłowo, dzięki czemu nie ma obaw, że po przeprowadzeniu prac renowacyjnych, powłoki pyłu osiądą na ścianach i powierzchniach mieszkania.

Renowacja podłóg drewnianych Ząbkowice Śląskie

Renowacje podłóg drewnianych przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnych narzędzi, Korzystamy między innymi z cykliniarek, szlifierek i polerek uznanych, europejskich producentów. Dzięki wykorzystaniu najlepszych narzędzi, jesteśmy w stanie odnowić Twoją podłogę drewnianą już w ciągu 24 godzin. Twoja podłoga może znowu lśnić i zachwycać swoim naturalnym wyglądem. Do każdej renowacji podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę metraż, rodzaj wykorzystanego drewna oraz sposób ułożenia podłogi drewnianej.

Wszystkie prace wykonujemy sumiennie, dokładnie oraz zawsze na czas. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie klienta, dzięki czemu wiele naszych zleceń pochodzi z polecenia. Odnawiamy podłogi zarówno wykonane z drewna krajowego, egzotycznego jak i mozaiki. Usługi renowacji parkietu i podłóg drewnianych świadczymy w Ząbkowicach Śląskich, u klientów indywidualnych jak i w firmach i instytucjach państwowych.

Zaufaj specjalistom, którzy wykonali już setki renowacji i odnowili nawet najbardziej zniszczone podłogi drewniane. Nasi fachowcy to pasjonaci, którzy nadadzą drugie życie Twojej podłodze, a następnie odpowiednio ją zabezpieczą, aby rezultaty renowacji utrzymały się jak najdłużej.

Zapoznaj się z naszą galerią i cennikiem. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę!