Renowacja parkietu i podłogi Legnica

Jasno drewniany parkiet w salonie

Renowacja parkietu Legnica

Zaufaj fachowcom, którzy w branży parkieciarskiej działają już od kilku lat. Za nami setki metrów kwadratowych odnowionych parkietów i podłóg drewnianych. Renowacje parkietów i inne prace parkieciarskie przeprowadzamy na terenie miasta Legnica oraz w najbliższych sąsiadujących miejscowościach.

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów renowacji parkietu jest jego cyklinowanie. Nasi fachowcy wykonują je całkowicie bezpyłowo, dlatego też nie ma żadnej obawy, że po przeprowadzonych pracach, w Twoim mieszkaniu osiądzie uciążliwy pył. Pozbędziemy się wierzchniej i zniszczonej warstwy parkietu. Po przeprowadzonej renowacji, Twój parkiet znowu będzie zachwycał blaskiem i pięknym naturalnym wyglądem.

 

Renowacja podłogi drewnianej Legnica

Renowację parkietów i podłogi drewnianej przeprowadzamy w Legnicy i najbliższych okolicach. Do prac renowacyjnych wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, cenionych europejskich producentów. Gwarantuje to najwyższą jakość naszej pracy w najszybszym czasie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną renowację podłogi drewnianej już w ciągu 24 godzin. Tyle czasu potrzeba nam, aby Twoja podłoga znowu zachwycała nieskazitelnym wyglądem!

Po przeprowadzeniu renowacji parkietu, zabezpieczamy go specjalną warstwą lakieru lub oleju do drewna, dzięki czemu przez długi czas będzie można cieszyć się jego wspaniałym wyglądem. Odnawiamy posadzki bez względu na rodzaj wykorzystanego drewna czy sposób ułożenia – dokonujemy renowacji parkietów wykonanych zarówno z drewna krajowego jak i egzotycznego.

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy w prywatnych posesjach, instytucjach państwowych oraz w przedsiębiorstwach. Sprawdź nasz cennik cyklinowania oraz galerię przedstawiającą przykładowe renowacje. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny!