Renowacja parkietu i podłogi Rawicz

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu Rawicz

Szukasz sprawdzonych fachowców, którzy w sposób kompleksowy dokonają renowacji parkietu? Skontaktuj się z zespołem pogotowia cykliniarskiego! Od lat przeprowadzamy renowację i cyklinowanie parkietów w Rawiczu i okolicach. Nasz zespół posiada kilkuletnie doświadczenie i na koncie setki odnowionych parkietów i innych powierzchni drewnianych.

Pozbędziemy się wszystkich rys, smug, wybrzuszeń i dziur, które powstały na powierzchni parkietu na skutek intensywnego użytkowania. Po przeprowadzeniu prac renowacyjnych, Twój parkiet znowu będzie zachwycał naturalnym blaskiem i ciepłym kolorem.

Najskuteczniejszym sposobem na renowację parkietu jest cyklinowanie. Przeprowadzamy całkowicie bezpyłowe cyklinowanie w Rawiczu i wszystkich sąsiadujących miejscowościach. W naszych rękach, Twój parkiet jest w pełni bezpieczny.

 

Renowacja podłogi drewnianej Rawicz

W naszych codziennych pracach renowacyjnych, korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi, uznanych europejskich producentów. Dzięki wykorzystaniu najlepszych szlifierek, polerek i cykliniarek odnowimy Twoją zniszczoną podłogę drewnianą już w ciągu 24 godzin. 

Gwarantujemy indywidualne podejście, uczciwość oraz terminowość przeprowadzanych prac. Znani jesteśmy z profesjonalizmu i rzetelności, a naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi. Każda z objętych renowacji objętych jest naszą gwarancją.

Odnawiamy podłogi wykonane z drewna krajowego i egoztycznego – dla nas nie ma znaczenia rodzaj drewna, metraż czy sposób ułożenia podłogi. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których nie ma parkietu nie do odnowienia – podejmujemy się wszystkich wyzwań. Podczas naszej wieloletniej pracy, wykonaliśmy już setki renowacji w prywatnych mieszkaniach, domach i przedsiębiorstwach.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i powierz nam swój parkiet – gwarantujemy najwyższą jakość wykonania w konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub telefonicznie. Odwiedź naszą galerię, w której znajdziesz przykładowe prace renowacyjne.