Usługi cykliniarskie

wycyklinowana podłoga parkiet

Usługi parkieciarskie

Zespół Pogotowia Cykliniarskiego to fachowcy, którzy mają kilkunastoletnie doświdaczenie w cyklinowaniu, lakierowaniu, olejowaniu, renowacji i naprawie parkietów drewnianych. Jesteśmy doświadczonymi stolarzami, parkieciarzami i cykliniarzami. Zrealizowaliśmy już setki zleceń na terenie Wrocławia oraz najbliższych, sąsiadujących miejscowościach. Usługi parkieciarskie świadczymy u klientów indywidualnych jak i firmowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywudualnie – nasi fachowcy dokładnie zapoznają się z rodzajem powierzchni i zarekomendują najlepszą formę renowacji lub naprawy podłogi drewnianej. Nie da się ukryć, że podłoga to wizytówka każdego domu. Zadbaj o to, aby Twoja podłoga zachwycała naturalnym i pięknym wyglądem. Regularna konserwacja parkietów, gwarantuje ich długowieczność.

Naszym klientom proponujemy najskuteczniejsze formy renowacji podłóg drewnianych. Oferujemy całkowicie bezpyłowe cyklinowanie we Wrocławiu i najbiższych okolicach. Ponadto, uzupełniamy ubytki w powierzchniach drewnianych, przeprowadzamy renowację listew drewnianych oraz naprawiamy deski parkietowe. Sprawdź pełny zakres oferowanym przez nasz zespół usług!