Wynajem cykliniarek Wrocław

parkiet drewniany w mieszkaniu

Wypożyczalnia cykliniarek Wrocław

Jesteśmy najlepszą i najtańszą wypożyczalnią cykliniarek we Wrocławiu. Od lat świadczymy usługi wynajmu cykliniarek we Wrocławiu. Koszty wynajmu cykliniarki są najtańsze na rynku. Nasza wypożyczalnia może pochwalić się cykliniarkami taśmowymi i planetarnymi. Ponadto, możesz u nas wypożyczyć szlifierki rantowe, i mimośrodowe, a także polerki do podłóg drewnianych i parkietu. W naszej ofercie znajdziesz również najlepszej jakości materiały ścierne do cykliniarek i szlifierek oraz szeroki wybór chemii parkieciarskiej w tym między innymi lakiery do drewna, oleje oraz środki czystości do parkietów drewnianych.

Wypożyczalnia cykliniarek logo

Wynajem cykliniarek Wrocław – co nas wyróżnia?

Formalności ograniczone do minimum

👍 Aby wynająć cykliniarkę potrzebujesz ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Nie wymagamy żadnych innych dokumentów podczas wynajmu naszych cykliniarek.

Nie pobieramy kaucji

👍 Jako jedni z nielicznych nie pobieramy kaucji za wynajem cykliniarek we Wrocławiu. Ufamy naszym partnerom i klientom dlatego płacisz tylko za czas wynajęcia cykliniarki.

Najniższe ceny wynajmu cykliniarek

👍 Cena wynajmu cykliniarki we Wrocławiu w naszej firmie to już od 100 zł za dobę. Jeżeli zdecydujesz się zakupić u nas chemię parkieciarską niezbędną do renowacji podłogi drewnianej, cena za wynajem cykliniarki spada do 50 zł/doba. Najwyższej jakości cykliniarki w najlepszych cenach to wyróżnik naszej firmy.

Promocje i rabaty na materiały

👍 Mamy atrakcyjne promocje na wszelkiego rodzaju lakiery, w tym lakiery nawierzchniowe, lakiery podkładowe, oleje i olejowoski do drewna, a także szpachle parkieciarskie. W naszej ofercie znajdziesz również atrakcyjne promocje na krążki ścierne do szlifierek, taśmy ścierne do cykliniarek, pady oraz siatki.

Doradztwo na każdym kroku

👍 Nie jesteś pewny, jaką cykliniarkę wypożyczyć? Nie szkodzi! Oferujemy swoje pełne wsparcie w doborze najlepszej cykliniarki do Twoich potrzeb. Nasi fachowcy pomagają wybrać sprzęt oraz materiały niezbędne do renowacji podłogi drewnianej. Pomożemy wybrać Ci odpowiedni lakier do podłogi oraz zrobimy instruktaż użytkowania cykliniarki, abyś był w stanie samodzielnie wykonać renowację podłogi drewnianej.

 

Zadzwoń i dokonaj rezerwacji na wynajem cykliniarki we Wrocławiu

☎️ +48 531-188-212

☎️ +48 510-256-702