Lakierowanie z utwardzaniem UV Wrocław

Salon z parkietem drewnianym

Utwardzanie lakieru lampami UV

Utwardzanie lakieru lampami UV,  umożliwia  użytkowanie pomieszczeń do razu  po zakończonym utwardzaniu lakieru. Klient nie musi czekać z meblowaniem pomieszczeń, otwarciem  gabinetu czy restauracji  dodatkowego okresu (4-7dni) po  skończonym lakierowaniu jak to jest przy standardowej  technologii lakierowania podłogi drewnianej.

Utwardzanie lakieru światłem UV to najszybszy sposób na renowację parkietu drewnianego. Utwardzanie lakieru lampani UV doskonale sprawdza się niezależnie od metrażu. Świetnie sprawdzi się zarówno na mniejszych jak i większych powierzchniach, w domach, biurach czy insytucjach państwowych. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko możliwość natychmiastowego użytkowania podłogi. Ponadto, podłoga jest odpowiednio zabezpieczone przed działaniem mechanicznym. Po utwardzaniu lakieru światłem UV nie pozostaje żaden nieprzyjemny zapach.

Wykorzystanie światła UV to rewolucyjna metoda, która znacznie przyspiesza wysychanie i utwardzanie lakieru. Jeżeli potrzebujesz wykonać remont podłogi w maksymalnie krótkim czasie – lakierowanie z utwardzaniem UV jest dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy.