Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Dzierżoniów

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu Dzierżoniów

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie renowacji i cyklinowaniu parkietu w Dzierżoniowie i okolicach. Jeżeli Twój parkiet na skutek wieloletniej eksploatacji stracił swój naturalny wygląd, jest porysowany lub posiada liczne ubytki – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że przywrócimy Twojej podłodze blask i jej pierwotny wygląd.

Jedną z najskuteczniejszy form renowacji parkietu jest cyklinowanie, które przeprowadzamy całkowicie bezpyłowo. Pozbędziemy się starej i zniszczonej warstwy parkietu, dzięki czemu znowu będzie można cieszyć się naturalnym wyglądem podłogi drewnianej.

Gwarantujemy indywidualne podejście, rzetelność oraz terminowość. Wszystkie renowacje przeprowadzamy sumiennie i przy użyciu profesjonalnych narzędzi, takich jak cykliniarki, polerki i szlifierki.

Renowacja podłogi drewnianej Dzierżoniów

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy w Dzierżoniowie i okolicach, wśród klientów indywidualnych oraz firmowych. Posiadamy także doświadczenie w renowacji podłóg w instytucjach państwowych i kulturalnych, takich jak muzea i galerie sztuki.

Zaufaj fachowcom, dla których renowacja i cyklinowanie podłóg drewnianych to nie tylko praca, ale także pasja w której stale doskonalą swoje umiejętności. Za nami już tysiące metrów kwadratowych wśród prywatnych posesji, mieszkań i instytucji. 

Renowację przeprowadzamy bez względu na materiał wykorzystany do produkcji parkietu. Odnawiamy parkiety i podłogi drewniane wykonane z drewna krajowego i egzotycznego. Z nami twoja podłoga drewniana jest bezpieczna, a efekty renowacji będą zdumiewające!

Sprawdź naszą galerię, w której prezentujemy efekty prac renowacyjnych. Zapoznaj się z naszym cennikiem i skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Gwarantujemy bezpłatną wycenę i fachową pomoc naszych specjalistów!