Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Kalisz

wycyklinowana podłoga z desek

Renowacja parkietu Kalisz

Nasza firma posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w renowacji i cyklinowaniu parkietu w Kaliszu i sąsiadujących okolicach. Twój parkiet stracił swoje walory estetyczne? Jest porysowany i zniszczony? Jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną renowację, po której Twoja podłoga będzie wyglądać zupełnie jak nowa – bez smug, zarysowań, wybrzuszeń ani ubytków.

Od wielu lat, nasi fachowcy przywracają życie zniszczonym i pozbawionym blasku parkietom. Dzięki profesjonalnej renowacji, możecie Państwo przedłużyć żywotność swojego parkietu nawet o kilkanaście lat. Wysokiej jakości parkiety i podłogi wykonane z drewna, można odnawiać i ponownie nadawać im piękny i nieskazitelny wygląd.

Jedną z najlepszych i najskuteczniejszych metod odnawiania powierzchni drewnianych jest cyklinowanie. Nasi fachowcy wykonują cyklinowanie niemalże bezpyłowo, dlatego też po przeprowadzonych pracach, nie ma obawy, że w Twoim mieszkaniu zostanie uporczywy pył.

 

Renowacja podłogi drewnianej Kalisz

Renowację parkietu i podłóg drewnianych przeprowadzamy w Kaliszu i najbliższych, sąsiadujących z Kaliszem miejscowościach. Gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia, terminowość, uczciwość i konkurencyjne ceny. Nasz zespół to nie tylko fachowcy, ale również pasjonaci – za nami setki metrów kwadratowych odnowionych parkietów i podłóg drewnianych.

W swojej pracy, korzystamy z profesjonalnych narzędzi, od producentów uznanych i cenionych na całym świecie. Dzięki wykorzystaniu najlepszych cykliniarek, szlifierek i polerek, jesteśmy w stanie przeprowadzić renowację parkietu lub podłogi drewnianej już w ciągu 24 godzin. Tyle czasu zajmie nam przywrócenie naturalnego wyglądu i blasku Twojej podłodze.

Renowację parkietu przeprowadzamy bez względu na rodzaj drewna oraz sposób jego ułożenia. Odnawiamy zarówno podłogi wykonane z drewna krajowego jak i egzotycznego. Po przeprowadzaniu renowacji, zabezpieczymy Twoją podłogę specjalnymi lakierami lub olejami do drewna, aby cieszyć się świeżym i błyszczącym wyglądem parkietu przez długi czas!

Renowację parkietu lub podłogi drewnianej przeprowadzamy w prywatnych mieszkaniach, posesjach, firmach oraz instytucjach państwowych i kulturalnych. Zapoznaj się z cennikiem cyklinowania oraz galerią, która prezentuje efekty przeprowadzonych prac renowacyjnych. Zaufaj firmie, która od wielu lat stawia potrzeby klientów i ich zadowolenie na pierwszym miejscu. Każda przeprowadzona renowacja objęta jest naszą gwarancją!