Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Krotoszyn

wycyklinowana podłoga parkiet

Renowacja parkietu Krotoszyn

Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu renowacji i cyklinowania parkietów w Krotoszynie. Twój parkiet stracił swój naturalny blask? Jest porysowany i zniszczony na skutek wieloletniej eksploatacji? Koniecznie skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że po przeprowadzonych pracach renowacyjnych, Twój parkiet będzie wyglądał zupełnie jak nowy.

Gwarantujemy rzetelność oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy znani przede wszystkim z indywidualnego podejścia i profesjonalizmu. Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi innym zainteresowanym. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie klienta, dlatego też udzielamy gwarancji dla każdej przeprowadzonej przez nas renowacji.

 

Renowacja podłogi drewnianej Krotoszyn

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy w Krotoszynie i wszystkich sąsiadujących miejscowościach. W swojej codziennej pracy posługujemy się profesjonalnymi szlifierkami, polerkami oraz cykliniarkami, które gwarantują najwyższą jakość wykonania. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi, jesteśmy w stanie przeprowadzić renowację podłogi drewnianej nawet w ciągu 24 godzin. 

Zaufaj fachowcom, dla których renowacja i cyklinowanie parkietu to prawdziwa pasja – dla nas nie ma parkietu, którego nie bylibyśmy w stanie odnowić. Nadajemy drugie życie podłogom drewnianym, ponieważ uważamy, że każda posadzka załsługuje na drugą szansę.

Renowacje parkietów oraz podłóg drewnianych przeprowadzamy w prywatnych mieszkaniach, firmach oraz instytucjach kulturalnych. Odnawiamy zarówno parkiety wykonane z drewna egoztycznego jak i krajowego. Dla nas nie ma znaczenia rodzaj drewna czy sposób ułożenia parkietu.

Zachęcamy do skorzystania z formularza lub do kontaktu telefonicznego – gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość przeprowadzonej renowacji lub cyklinowania.