Renowacja parkietu i podłogi drewnianej Oława

Salon z parkietem drewnianym

Renowacja parkietu Oława

Szukasz sprawdzonych fachowców, którzy dokonają renowacji parkietu drewnianego na terenie Oławy lub okolic? Nasza firma od lat specjalizuje się renowacji i cyklinowaniu parkietów drewnianych w Oławie i sąsiadujących okolicach. Za nami setki metrów kwadratowych, odnowionych parkietów i podłóg drewnianych.

Znani jesteśmy przede wszystkim z solidności, otwartości oraz profesjonalizmu. Do każdej renowacji parkietu podchodzimy w sposób indywidualny zapewniając najwyższą jakość pracy. Zawsze bierzemy pod uwagę metraż, rodzaj drewna z którego wykonano parkiet oraz sposób jego ułożenia w mieszkaniu lub instytucji.

Nadamy drugie życie nawet najbardziej wysłużonej podłodze drewnianej. Dzięki renowacji, będziesz mógł cieszyć się znowu blaskiem i pięknym naturalnym wyglądem Twojego parkietu. Pozbędziemy się wszelki smug, zarysowań oraz wybrzuszeń i ubytków.

Renowacja podłóg drewnianych Oława

Renowację podłóg drewnianych, przeprowadzamy na terenie Oławy i najbliższych okolic. W swojej pracy wykorzystujemy tylko profesjonalne cykliniarki, szlifierki i polerki, uznanych i cenionych producentów.

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, jesteśmy w stanie całkowicie bezpyłowo dokonać renowacji Twojej podłogi drewnianej, nawet w ciągu 24 godzin. Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają nasze usługi innym.

Do każdej przeprowadzonej renowacji podłogi drewnianej, udzielamy gwarancji. Jesteśmy absolutnie pewni, że Twoja podłoga drewniana będzie znowu zachwycać swoim pięknym i naturalnym wyglądem.

Usługi renowacji parkietów i podłóg drewnianych świadczymy na terenie Oławy i najbliższych okolic, wśród klientów indywidualnych, firm i instytucji kulturalnych. Zapoznaj się z naszym cennikiem i skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Zapewniamy bezpłatną wycenę i konkurencyjne ceny.