Renowacja parkietu i podłogi Ostrów Wielkopolski

wycyklinowana podłoga z desek

Renowacja parkietu Ostrów Wielkopolski

Szukasz fachowców, którzy przeprowadzą profesjonalną renowację parkietu? Koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy zespołem pogotowia cykliniarskiego i od wielu lat zajmujemy się renowacją i cyklinowaniem parkietów w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach. Nadajemy drugie życie parkietom – odnawiamy nawet bardzo zniszczone i wysłużone podłogi drewniane.

Jedną z najlepszych metod renowacji parkietu drewnianego jest cyklinowanie. Usuniemy zniszczoną i porysowaną powierzchnię parkietu, następnie nałożymy specjalny olej lub wosk do drewna, a na koniec zabezpieczymy lakierem – Twój parkiet znowu będzie zachwycał blaskiem i nieskazitelnym wyglądem.

Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny. Wszystkie prace renowacyjne wykonujemy na uczciwie i na czas. Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają dalej nasze usługi. Większość naszych nowych zleceń, stanowią zlecenia z polecenia naszych klientów.

Renowacja podłogi drewnianej Ostrów Wielkopolski

Renowację podłóg drewnianych przeprowadzamy w Ostrowie Wielkopolskim oraz w sąsiadujących miejscowościach. Renowację przeprowadzamy bez względu na rodzaj drewna wykorzystanego do produkcji parkietu. Odnawiamy zarówno podłogi wykonane z drewna egzotycznego jak i krajowego. Nie ma również dla nas znaczenia metraż oraz sposób ułożenia parkietu – sprostamy wszystkim wyzwaniom.

Renowację parkietów i podłóg drewnianych przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, od znanych i cenionych producentów. Wykorzystując najlepsze polerki, cykliniarki, szlifierki i chemię parkieciarską, jesteśmy w stanie kompleksowo odnowić Twój parkiet nawet w ciągu 24 godzin. Twoja podłoga może znowu zachwycać wyglądem i połyskiem w bardzo krótkim czasie.

Renowacji dokonujemy w prywatnych posesjach, firmach oraz instytucjach kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawdź cennik cyklinowania oraz galerię przedstawiającą przykładowe prace renowacyjne. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie. Gwarantujemy kompleksową pomoc, doradztwo i konkurencyjne ceny!